Дзеркальна навісна шафа у ванну кімнату TR7-50 500х700х140 мм
Дзеркальна навісна шафа у ванну кімнату TR7-50 500х700х140 мм
Дзеркальна шафа – це один із найважливіших та незамінних предметів ванної кімнати. За допомогою такого виробу можна вирішити багато дизайнерських задумів та завдань.
Дзеркальна шафа для ванної кімнати поєднує функціональність, практичність і звичайно ж служить доповненням будь-якого інтер'єру. А правильно вибрана висота монтажу дозволить зручно виконувати всі гігієнічні процедури.
Представлений модельний ряд дзеркальних шаф має класичний дизайн та різні габарити, що дає можливість використовувати їх в будь-якому інтер'єрі та площі вашої ванної кімнати.
Матеріал корпусу – стійкий до температурних перепадів ламінований ДСП білого кольору від «Кроно-Україна». Товщина ДСП 16 мм.
Фасад шафи – дзеркальне вологостійке полотно з ДСП підкладом. Виробник полотна – бельгійська фірма «Glaverbel».
Зрізи ДСП захищені від вологи ПВХ кромкою завтовшки 0,5 мм німецького виробника Dollken.
Кожна дверцята має по 2 петлі без доводчиків.
Кількість полиць залежить від моделі.
Задня стінка із ДСП.
Дзеркальна шафа постачається у зібраному вигляді.
Спосіб монтажу настінний на металеві петлі. Кріплення йдуть у комплекті.
Постачання здійснюється у дерев'яній обрешітці, що надійно захищає виріб від бою дзеркального полотна.
Послуга обрешітки оплачується відповідно до тарифів перевізника.
Зображення представленого товару можуть трохи відрізнятися від оригіналу продукції залежно від налаштувань вашого монітора.
Також без попереднього повідомлення виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
Тип відкривання дверцят у деяких моделях може бути як правостороннім, так і лівостороннім.
Просимо звернути увагу, що не бажано монтувати дзеркальну шафу на гіпсокартонні стіни.

У нашому каталозі представлені:
✅ Меблі для спальні, кухні, вітальні, передпокою, офісу, дитячих кімнат, садових зон та повсякденного використання
✅ Надійна продукція з якісних матеріалів – дерево, метал, МДФ, ДСП, текстиль та сучасні композити – від економ-серії до преміум-лінійок
✅ Рішення для відпочинку, сну, зберігання та організації простору – від базових моделей до функціональних комплектів
✅ Збалансований асортимент: ліжка, ортопедичні каркаси, обідні столи, комоди, стільці, пуфи, дивани, тумби, дзеркала, шафи та садові меблі
✅ Можливість комплектації замовлень під будь-які цілі: будинок, офіс, комерційні приміщення, готелі, кав'ярні та робочі зони
✅ Тільки якісні меблі
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram.
📦 Замовлення відправляємо якнайшвидше
🚚 Доставка найпопулярнішими службами України
🔍 Знайдіть нас у Google - "Тобі Шо" і ознайомтеся з усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від невеликих тумб та стільців до повноцінних кухонь та меблевих комплектів – все для ваших завдань та бюджету
🌐 Наш сайт працює 24/7
💬 Менеджер відповість у месенджерах на всі Ваші запитання.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "Тобі Шо" - Меблі, яким довіряють покупці з усієї України!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seria A |
| Країна виробник | Україна |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало |
- Ціна: 2 632 ₴






