Лавка садова Tobi Sho в стилі Лофт посилена 200 см колір сірий
На сьогоднішній день садово-паркові лавки користуються великою популярністю. Вони ідеально підходять для саду або паркової зони, прибудинкової території, ОСББ, а також інших місць для відпочинку.
Наш асортимент включає лавки, які виготовлені з високоміцного металевого профілю та якісних дерев'яних брусів.
Садова лавка в стилі Лофт буде чудовим варіантом для втілення Вашого дизайнерського задуму.
Матеріали та обробка
Металевий профіль: 50х25 мм та 40х20 мм, товщина профілю 2 мм.
Дерев'яні елементи: бруси смереки 70х40 мм.
Кріплення: болт меблевий М8.
Метал та деревина покриті якісними просоченнями та фарбами, які витримують щоденну експлуатацію на вулиці або у приміщенні без значного зносу.
Для деревини використовується камерне сушіння.
Лавки від 2 м мають додаткову опору посередині.
Виріб постачається у розібраному вигляді.
Зображення та колір представленого товару можуть незначно відрізнятися від оригіналу залежно від розширення та налаштувань Вашого монітора.
Також, без попереднього повідомлення, виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршує їхньої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 36 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 810 мм |
| Висота сидіння | 420 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | Складається 5 років від гниття деревини та зламу металу |
- Ціна: 6 394 ₴


