Стіл Tobi Sho кований 1500х720 мм, колір Червоне дерево
Кований садовий стіл – це ідеальний вибір для тих, хто шукає поєднання природної краси та вишуканості в одному виробі. Він стане не лише функціональним елементом Вашого екстер'єру, але й справжнім об'єктом мистецтва та прекрасним доповненням до зони відпочинку.
Матеріали
Каркас та опори – сталь високої якості від вітчизняних виробників.
Фарбування конструкції відбувається методом дворазового занурення металевих деталей у ємність із лакофарбовими матеріалами. Це дозволяє максимально профарбувати всі найвіддаленіші куточки заготівок.
Стільниця – натуральне дерево вільхи. Матеріал дуже практичний, оскільки не поглинає сторонніх запахів та не схильний до гниття. Дошки покриті восковим матеріалом.
Стільниця складається з 9 дощок товщиною 25 мм та шириною 80 мм кожна.
Дизайн столу простий та вишуканий одночасно. Ковані елементи на ніжках створюють унікальний візерунок, який чудово поєднується з природнім відтінком вільхового дерева.
Транспортувальний стан
Постачається у розібраному вигляді. Збирається швидко та легко.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Також, без попереднього повідомлення, виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21 століття |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 720 мм |
- Ціна: 4 644 ₴


