Тумба приліжкова Tobi Sho Heidi T-216 на три шухляди для спальні, 400х758х398 мм Білий-Венге

2 737 ₴
- В наявності
- Код: T-216-Белый-Венге
Приліжкова тумба — зручний та функціональний предмет меблів, який додає практичності та стилю до будь-якої спальні. Завдяки своїм особливостям, вона підійде для розміщення дрібних речей, книг, лампи або декору, створюючи затишок біля ліжка.
Особливості тумби «Heidi»
Міцність та довговічність: корпус та фасад моделі виготовлені з якісної ДСП товщиною 1,6 см. Кромка – ПВХ 0,45 мм та 1 мм (фасад і кришка). Задня стінка – ДВП завтовшки 0,3 см, що забезпечує додаткову міцність конструкції.
Три висувні шухляди мають телескопічні напрямні, що забезпечують плавне та безшумне відкривання/закривання.
Дизайн: сучасний мінімалістичний дизайн тумби «Heidi» зробить її стильним акцентом у Вашому інтер’єрі та незамінним помічником в організації простору.
Транспортування та комплектація
Тумба приліжкова поставляється в розібраному вигляді. В комплекті міститься вся фурнітура та інші необхідні компоненти для легкого і швидкого збирання.
Важливо!
Відтінок кольору товару на фото може відрізнятися від реального. На це впливають індивідуальні налаштування екрану Вашого смартфона чи комп’ютера, а також відмінності у відображенні різними браузерами. Виробник не несе відповідальність за передачу кольорів на моніторах покупців.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію та комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни жодним чином не погіршать якість та функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Венге + білий, Венге + Білий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 75.8 см |
| Глибина тумби | 39.8 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 2 737 ₴




