Кухня Tobi Sho OPTIMA-К2 зі стільницею 2 м Німфея Альба/Дуб Крафт Золотий, корпус Білий

9 024 ₴
- В наявності
- Код: OPTIMA-К2/2/AZB
Кухня – це душа дому, місце теплих розмов і приємних спогадів. Тому кухонний гарнітур серії OPTIMA створений, щоб наповнити Ваш простір комфортом і затишком. Готове рішення з функціональними модулями та сучасним дизайном легко впишеться в будь-який інтер’єр, додаючи тепла і гармонії Вашому дому.
Надійність та практичність
Модулі виготовлені з високоякісної ламінованої ДСП товщиною 16 мм з міцною кромкою 0,5 мм на корпусі та 1 мм на фасадах. Ламінована поверхня стійка до пошкоджень, води та пари, тому прослужить багато років.
Модель OPTIMA-К2 складається з двох верхніх та двох нижніх модулів і стільниці. Верхні модулі кріпляться до стіни за допомогою навісів «вушко». Нижні - встановлюються на пластикових ніжках 100 мм і закриваються цоколем.
Один із нижніх модулів виконаний у вигляді тумби під мийку для зручного розміщення сантехнічного обладнання. Інші модулі мають полиці для зручного зберігання кухонного приладдя та продуктів харчування.
Шухляда обладнана телескопічними напрямними, що забезпечують плавне і зручне відкривання. Петлі на дверцятах без дотягувачів.
Комплектація та транспортування
Кухня укомплектована меблевою фурнітурою – металевими ручками 128 мм, набором кріплень для збірки.
Поставляється в розібраному вигляді.
Увага!
Загальний розмір набору враховує розмір газової плити 500/600 мм та витяжки 500/600 мм.
Дверцята можуть відкриватися в різні боки: фасади шафи можна міняти місцями.
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не несуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий, Німфея Альба |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Висота верхнього рівня | 720 мм |
| Висота нижнього рівня | 720 мм |
| Глибина верхнього рівня | 280 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Глибина нижнього рівня | 450 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2000 мм |
| Довжина нижнього рівня | 2000 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 38 мм |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 9 024 ₴









