Ліжко двоспальне Tobi Sho NORDIC з ДСП основою Щит, 1600х2000 мм Дуб крафт золотий/графіт

6 938 ₴
- В наявності
- Код: NORDIC/1600/Крафт-Z/Гр
Ліжко NORDIC - це втілення скандинавського стилю, де простота форм поєднується з максимальним комфортом. Лаконічний дизайн, натхненний північною природою, створить атмосферу спокою та гармонії у Вашій спальні.
Практичність та довговічність
Виготовлене з високоякісної ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, воно забезпечує надійну опору та створює ідеальні умови для відпочинку. Має міцну основу під матрац у вигляді ДСП щита.
Простота у догляді та збиранні
Ламіноване покриття ліжка NORDIC легко очищається від забруднень та зберігає свій первісний вигляд протягом багатьох років. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість та надійність.
Ліжко легко збирається за інструкцією, всі необхідні деталі та фурнітура входять до комплекту.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Дуб крафт золотий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Основа | ДСП |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 82 см |
| Довжина ліжка | 213 см |
| Ширина ліжка | 184 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 938 ₴








