Ліжко полуторне Tobi Sho SONATA/1400 ДСП, 1400х2000 мм Дуб сонома/Білий

5 452 ₴
- В наявності
- Код: SONATA/1400/Дс-Б
Полуторне ліжко SONATA поєднує в собі сучасний стиль і елегантність. Його мінімалістичний дизайн і гармонійне поєднання кольорів легко доповнять будь-який інтер’єр. Конструкція має високе узголів'я з округлими краями. Завдяки універсальності ця модель стане головним акцентом у спальні.
Практичність та довговічність
Виготовлене ліжко з високоякісної ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, воно забезпечує надійну опору та створює ідеальні умови для відпочинку. Має міцну основу під матрац.
Простота у догляді та збиранні
Ламіноване покриття легко очищається і зберігає свій первісний вигляд протягом багатьох років. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і надійність.
Легко збирається за інструкцією, всі необхідні деталі та фурнітура в комплекті.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому виробник не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробу та деталей, що не погіршують їхню якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Основа | ДСП |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 153 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 80 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 452 ₴






