Лавка без спинки Tobi Sho Сейв з підлокітниками для саду, дачі, парку 170 см, колір горіх

6 106 ₴
5 246 ₴
- В наявності
- Код: Сейв/Горіх-170
Лавка без спинки Tobi Sho Сейв з підлокітниками для саду, дачі, парку 170 см, колір горіх
Лавка – це важлива складова для благоустрою саду, парку, скверу, прибудинкової території або дачної ділянки. Лавки без спинки в стилі Лофт не лише забезпечують комфортне сидіння, а й виконують декоративну функцію завдяки індивідуальним надписам на бокових панелях, що підкреслює стиль і унікальність вашого простору.
Особливості лавки з дерева
Міцність та довговічність: виготовляється з якісних матеріалів, що робить виріб стійкими до зношення та пошкоджень.
Основа лавки - міцний металевий профіль товщиною 1,8-2 мм. Розмір профілю 50х25 мм. Метал покритий чорною молотковою фарбою у 2-3 шари.
Дерев'яні елементи - брус смереки/сосни сорту А розміром 70х40 мм.
Накладки з дерева на підлокітниках захищають метал від подряпин і корозії, а одяг - від бруду та пошкоджень.
Деревина покривається якісними просоченнями та фарбами, які витримують щоденну експлуатацію на вулиці або приміщенні. Використовується камерне сушіння.
Комфорт: незважаючи на відсутність спинки, лавка достатньо зручна для сидіння завдяки наявності підлокітників.
Декоративні надписи та персоналізація: бокові металеві панелі можна декорувати будь-якими написами, логотипами або малюнками, що робить кожну лавку унікальною.
Широкий вибір розмірів та кольорів дозволить підібрати лавку, яка ідеально впишеться у будь-який ландшафтний дизайн.
Збірка та кріплення: постачається у розібраному вигляді та збирається за допомогою болтів, які йдуть у комплекті.
Увага!
Відтінок кольору на зображенні та реальному товарі може відрізнятися за рахунок індивідуальних налаштувань екрану Вашого пристрою та відображення різними браузерами. Тому магазин не несе відповідальність за передачу кольорів Вашим монітором.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і комплектацію товару без попереднього повідомлення. При цьому всі зміни не тягнуть за собою погіршення якості та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tobi Sho |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 23 кг |
| Висота сидіння | 420 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Матеріал виготовлення | Дерево, Метал |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка без спинки |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота (см) | 60 |
| Відстань між брусами | 1,5 см |
| Ширина см | 40 |
- Ціна: 5 246 ₴





